Můj diář je datovaný průvodce celým rokem

tvořený s láskou
nízkonákladový
recyklovaný papír
vyroben v česku

Můj velký diář

Kompletně datovaný český diář. Lehce motivační, velmi praktický. Neobsahuje plast, je ručně vázán z voňavého, zašedlého recyklovaného papíru o vyšší gramáži. Co kus, to originál - každý si může zvolit svou oblíbenou barvenou kombinaci. Mrkni dovnitř.
Vytvoř si svůj velký diář

Můj malý diář

Kapesní diář byl vytvořen pro ty, kteří se neradi příliš zatěžují velkými věcmi, velkými plány, velkými úkoly, velkými diáři… 
a i přesto v tom „jsou s námi“ a milují papírové plánovače
Je skladný a minimalistický, ale usnadní vám život.
Vytvoř si svůj malý diář
 • Nikdy bych nečekala, že mě diář takhle polapí. Sice s ním nejsem tak často, jak by se mi líbilo, 
  ale každé otevření je prostě radost. Je to taková krásná bytost. Děkuju!

  Katka
 • Z diáře jsem nadšený, dostal jsem ho k Vánocům! Asi po 15 letech jsem se vrátil z e-diáře na papír a je to úžasné!
  Líbí se mi "celkový umělecký dojem" tj. zpracování, možností personalizace pomocí volby barev při objednání diáře
  a také hodně volnosti, kterou poskytuje: volné strany (na poznámky a čmrkání) a dny bez hodin(!) - můžu si pole využít, jak chci.
   Přeji hodně úspěchů a radosti! Příští rok zas :-) 

  Zdeněk K.
 • Asi jediné, co by se mi občas hodilo, jsou lunární znamení, která ovlivňují jednotlivé dny, ale chápu, že to je hodně práce a už tak diář obsahuje velkou spoustu užitečných informací. A pokud se můžu přimluvit, pokud ještě bude nějaký příští rok, moc ráda bych ho strávila opět s vaším diářem. Je to pro mě sice větší částka, ale je to fakt krásná věc a jsem upřímně překvapená, že pro mě něco jako “obyčejný” diář má najednou takovou hodnotu. Je prostě jako parťák, ještě jsem to nezažila :-) Díky, 
  Lucie

novinky

Můj je součástí Pokladů v Ababu.

Prodejní akce v Ababu, která byla v plánu první listopadový týden, bude nakonec ONLINE - sociální sítě a Jitka s […]

Nový web.

Bylo na čase! Původní webové stránky neplnily svou funkci tak, jak bych si představovala, a tak jsem webu pořídila nový […]

Redesign loga.

Ke třetím narozeninám jsem diáři a celému projektu nadělila nové logo. Minimalistické, nadčasové, zapamatovatelné. Prostě můj a tečka. Vždy, když […]

Za jak dlouho mi diář přijde?                         

Diář, vytvořený na míru v konfigurátoru, bych ráda doručila do vašich rukou nejpozději do 4 týdnů od zaplacení vaší objednávky. Nějakou dobu zabere jej svázat, zatížený pak schne, a po vyzvednutí diářů z dílny každý kousek pečlivě kontroluji, balím, a až poté odesílám.

Proč trvá výroba velkého diáře tak dlouho?

Od vaší zrealizované a zaplacené objednávky čeká váš budoucí diář dlouhá cesta: objednávku nejdříve překontroluji a v případě nutnosti se s vámi spojím. Pokud je vše v pořádku, odešlu objednávku do dílny, kde se diáře vyrábí. Samotná výroba vašeho diáře včetně schnutí trvá zhruba týden, poté si pro diář jedu do dílny osobně. Nejezdím každý den, ale zhruba jednou týdně, abych s sebou domů odvezla co nejvíce kusů. Ty potom jeden po druhém kontroluji, kompletuji objednávku a balím. Diář odesílám co nejdříve to jen jde.

Můžete sloučit dvě objednávky do jedné?    

Objednali jste si diář, který je ještě ve výrobě, chcete si přikoupit další produkty, ale nechcete platit dvakrát poštovné. Objednávky sloučit můžeme, ale ještě než začnete objednávat, napište mi email s číslem první objednávky, ověřím, že ještě nebyla odeslána a navedu vás, jak postupovat dál. 

Další důležité otázky a odpovědi již brzy     

...

Jak vypadá velký diář uvnitř?

V konfigurátoru najdete malou galerii, kde je diář uvnitř vyfocen. Připravuju blog, ve kterém vám také podrobně popíšu, jak diář používám já.

Další důležité otázky a odpovědi již brzy    

...

Další důležité otázky a odpovědi již brzy    

...

Další důležité otázky a odpovědi již brzy    

...

F & Q

ambasadoři

blog

Kapesní diář uvnitř.

Měkký, opravdu skladný, praktický. Minimalistický a přesto promyšlený - takový je můj kapesní diář na rok 2021. Tak nakoukni dovnitř.

Zvládneme to jen tak, že...

Zvládneme tohle celé jen tak, že se budeme navzájem podporovat. Vzkaz všem malým i velkým tvůrcům a také všem našim zákazníkům.

Jak vypadá můj uvnitř?

Rozložení diáře. To vám opravdu musí sedět na 100 % a na první dobrou, že mám pravdu? Zkuste i vy dát šanci něčemu novému...

Midori: můj nový favorit.

Diář, váš cestovní deník nebo skicák v jednom kabátku z pratelného papíru. Takový je Midori, můj favorit a novinka letošního podzimu.

kontakt

můj diář
Tereza Boucká
IČO: 01294601
Oblouková 582
Vrané nad Vltavou
Napište mi


  Zakliknutím se přihlásíte k odběru novinek a získáte tak pravidelný přísun informací třeba o slevových akcích nebo o novém zboží
  Copyright © 2020 MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká
  design by 
  Greatex
  userclosearrow-circle-o-downfacebookellipsis-vinstagramshopping-bagbook