Časté dotazy

Za jak dlouho mi diář přijde?                         

Diář, vytvořený na míru v konfigurátoru, bych ráda doručila do vašich rukou nejpozději do 3 týdnů od zaplacení vaší objednávky. Ve většině případů mám diář na skladě a už jej dotvořím na míru přesně podle vaší objednávky.

Proč trvá výroba velkého diáře "tak dlouho"?

Vždy se snažím vaši objednávku odbavit co nejdřív. Pro jistotu si ale  nechávám malou časovou rezervu, protože nikdy nevím, kdy mě zmůže nějaký moribundus, anebo kdy mě bude potřebovat moje malá dcerka víc, než obvykle. Věřte, že diář odesílám co nejdříve to jen jde.

Můžete sloučit dvě objednávky do jedné?    

Momentálně toto neumožňuju, není pro mě z organizačních a časových důvodů vaše objednávky slučovat.

Proč jsou diáře tak drahé?                             

Papír je láska a ten recyklovaný má navíc i duši... Poctivá ruční práce několika lidí, kteří každý jednotlivý diář vyrábí, z něj dělá opravdu výjimečného pomocníka na celý rok. Tohle není jen diář. Je to investice do sebe sama. Ani při každodenním používání se vám jeho vazba nerozpadne a použitý papír nepropije liner, inkoustové pero ani akvarelovou malbu. Originální rozvržení, které nikde jinde nenajdete, je zdokonalováno každý rok na základě zpětné vazby mých zákazníků, ze kterých se pomalu stávají mí přátelé.

Jak vypadá velký diář uvnitř?                      

V konfigurátoru pod hlavní fotkou najdete malou galerii, kde je diář uvnitř vyfocen. Tato galerie s detailními fotkami je pod každým produktem. Velký diář jsem také detailně popsala v článku, který si můžete přečíst tady.

Jak vypadá malý diář uvnitř?                      

Byl vytvořen pro ty, kteří se neradi příliš zatěžují velkými věcmi, velkými plány, velkými diáři,... Je skladný, minimalistický a usnadní vám život. V konfigurátoru pod hlavní fotkou najdete malou galerii, kde je malý diář uvnitř vyfocen. Malý diář jsem také detailně popsala v článku, který si můžete přečíst tady

Jak vypadá Midori zápisník uvnitř?           

Midori se skládá ze čtyř částí: malý kapesní diář, první malý zápisník, druhý malý zápisník a přebal z pratelného papíru. U malého kapesního diáře i u zápisníků si vybíráte barvu přebalu. U malých zápisníků si navíc vybíráte lineaturu - tzn. jestli bude zápisník uvnitř tečkovaný, linkovaný nebo čistý. Nakonec si volíte barvu pratelného přebalu. Midori jsem detailně nafotila a popsala v článku, který si můžete přečíst tady. 

Zajímá vás něco dalšího? Napište mi...  

...

F & Q

copyright © 2024 MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká | design by 
Greatex
bookchevron-downchevron-rightmenu-circlecross-circle
Hlídací pes Jakmile produkt naskladním, přijde vám e-mail. Stačí mi zanechat vaší e-mailovou adresu.