Časté dotazy

Za jak dlouho mi diář přijde?                         

Diář, vytvořený na míru v konfigurátoru, bych ráda doručila do vašich rukou nejpozději do 5 týdnů od zaplacení vaší objednávky. Nějakou dobu zabere jej svázat, zatížený pak schne, a po vyzvednutí diářů z dílny každý kousek pečlivě kontroluji, balím, a až poté odesílám.

Proč trvá výroba velkého diáře tak dlouho?

Od vaší zrealizované a zaplacené objednávky čeká váš budoucí diář dlouhá cesta: objednávku nejdříve překontroluji a v případě nutnosti se s vámi spojím. Pokud je vše v pořádku, odešlu objednávku do dílny, kde se diáře vyrábí. Samotná výroba vašeho diáře včetně schnutí trvá zhruba týden, poté si pro diář jedu do dílny osobně. Nejezdím každý den, ale zhruba jednou týdně, abych s sebou domů odvezla co nejvíce kusů. Ty potom jeden po druhém kontroluji, kompletuji objednávku a balím. Diář odesílám co nejdříve to jen jde.

Můžete sloučit dvě objednávky do jedné?    

Objednali jste si diář, který je ještě ve výrobě, chcete si přikoupit další produkty, ale nechcete platit dvakrát poštovné. Objednávky sloučit můžeme, ale ještě než začnete objednávat, napište mi email s číslem první objednávky, ověřím, že ještě nebyla odeslána a navedu vás, jak postupovat dál. 

Proč jsou diáře tak drahé?                             

Papír je láska a ten recyklovaný má navíc i duši... Poctivá ruční práce několika lidí, kteří každý jednotlivý diář vyrábí, z něj dělá opravdu výjimečného pomocníka na celý rok. Tohle není jen diář. Je to investice do sebe sama. Ani při každodenním používání se vám jeho vazba nerozpadne a použitý papír nepropije liner, inkoustové pero ani akvarelovou malbu. Originální rozvržení, které nikde jinde nenajdete, je zdokonalováno každý rok na základě zpětné vazby mých zákazníků, ze kterých se pomalu stávají mí přátelé.

Jak vypadá velký diář uvnitř?                      

V konfigurátoru pod hlavní fotkou najdete malou galerii, kde je diář uvnitř vyfocen. Na instagramu ve výběrech je celá "videoprohlídka" jak velkého, tak i malého diáře. Velký diář jsem také detailně popsala v článku, který si můžete přečíst tady.

Jak vypadá malý diář uvnitř?                      

Byl vytvořen pro ty, kteří se neradi příliš zatěžují velkými věcmi, velkými plány, velkými diáři,... Je skladný, minimalistický a usnadní vám život. V konfigurátoru pod hlavní fotkou najdete malou galerii, kde je malý diář uvnitř vyfocen. Na instagramu ve výběrech je celá "videoprohlídka" jak velkého, tak i malého diáře. Malý diář jsem také detailně popsala v článku, který si můžete přečíst tady

Jak vypadá Midori zápisník uvnitř?           

Midori se skládá ze čtyř částí: malý kapesní diář, první malý zápisník, druhý malý zápisník a přebal z pratelného papíru. U malého kapesního diáře si zákazník vybírá barvu měkkých desek a gumičku přes diářek. Stejnou barvu desek pak budou mít i dva zbývající sešity. U nich si zákazník vybírá lineaturu - tzn. jestli sešit bude tečkovaný, linkovaný nebo čistý. Nakonec si zákazník vybírá barvu pratelného přebalu ze čtyř možných: žlutá, mátová, růžová a černá. Midori jsem detailně nafotila a popsala v článku, který si můžete přečíst tady. 

Zajímá vás něco? Napište mi...                    

...

F & Q

Zakliknutím se přihlásíte k odběru novinek a získáte tak pravidelný přísun informací třeba o slevových akcích nebo o novém zboží
Copyright © 2021 MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká
design by 
Greatex
userclosearrow-circle-o-downfacebookellipsis-vinstagramshopping-bagbook