Kapesní diář uvnitř.

Kapesní diář byl vytvořen pro ty, kteří se neradi příliš zatěžují velkými věcmi, velkými plány, velkými úkoly, velkými diáři…  a i přesto v tom „jsou s námi“ a milují papírové plánovače. Je skladný a minimalistický, ale usnadní vám život.

Diář s měkkými deskami a sešitovou vazbou je 110 mm široký a 200 mm vysoký. Je ideální pro každého, kdo si s malým diářem bohatě vystačí. Hned na začátku každého měsíce najdete tři důležité věci:
- kolonky "Minulý měsíc se mi opravdu povedlo..., a "Tento měsíc se těším na...", - přehled měsíčních úkolů (20 řádků s kroužky pro odškrtávání),
- prostor pro vlastní zápisky. Úsporný, ale je tam!

Jednotlivé dny v malém diáři jsou upořádány do sloupců - co týden, to sloupec, a díky tomu na jedné stránce vidíte přehledně 14 dní. Každý den má předtištěny čtyři jemně tečkované řádky.

Na začátku diáře najdete sloupcové kalendárium po jednotlivých měsících a na konci diáře jsou volné stránky pro vaše vlastní zápisky.

V tomto diáři hraje hlavní roli minimalismus. Pro rok 2021 si můžete vybrat mezi hnědými "kraft" deskami, pudrově růžovými a černými deskami. Dále si v konfigurátoru vybíráte barvu gumičky, k dispozici je béžová, černá a bílá. A pokud si tvé srdce získal Midori zápisník, vybírej další dva sešity a barvu obalu z pratelného papíru. Více informací tady.

zpět na přehled příspěvků
copyright © 2024 MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká | design by 
Greatex
bookchevron-downchevron-rightmenu-circlecross-circle
Hlídací pes Jakmile produkt naskladním, přijde vám e-mail. Stačí mi zanechat vaší e-mailovou adresu.