můj host: květen 2022

Krásný květen!

Článek mého dnešního hosta mě přivedl ke zjištění, které vás možná překvapí. Všimla jsem si, že je mezi námi (čti "blázny do plánování a diářů") jedna skupina lidí, které tvůrčí práce živí. A možná, že byste právě do těchto osobností řekli, že jejich diář je ten "jako ze žurnálu". Z mé zkušenosti však plyne úplný opak: tito kreativci velmi často využívají diář k úplně jednoduchému zápisu - potřebují plánovat, rychle, efektivně a bez zbytečných kudrlinek. Jednou z nich je multitalentovaná ilustrátorka Sandra @sandrafix, kterou tady moc vítám a předávám jí slovo :). Tak si to užijte!

A co vy? Jste tým minimalista jako Sandra, nebo spíš kreativec?


Ahoj!

Jsem Sandra a od doby, kdy se mi narodil O. (tj 2,5 roku), si nikdy nic nepamatuju. Je to děs, ale dva roky jsem to nijak extra neřešila a ani jsem toho moc na pamatování neměla. Letos už ale aktivit mimo chození na hřiště přibývá, O. začal chodit do školky, já začala pomalu pracovat na zakázkách, dokonce zpívat v gospelu a už holt bez diáře nezvládám fungovat :).

Takže jsem moc ráda, že jsem díky holkám z Kar.My objevila MŮJ DIÁŘ. Hned, jak jsem ho viděla, tak jsem ho musela mít. Teda hned… než jsem si vybrala barvy, trvalo mi to asi měsíc, ale chápeš :).

Můj diář je promyšlenej, praktickej, krásnej, na úžasném papíře…prostě super. Nenapadá mě nic, co by mu chybělo. Asi největší vychytávka jsou pro mě rozdělovače, díky kterým se v diáři superrychle zorientuju. Taky se mi moc líbí, že Terka dává v průběhu roku tipy, jak s diářem pracovat, s diářem teda dostaneš i luxusní servis.

Jenom bych se diáři ráda věnovala o něco víc.

Pomalu si na sebe ale zvykáme :).

Třeba duben už je o poznání pestřejší než leden. Pomalý zvykání si znamená i to, že vlastně skoro nevyužívám všechny bezva funkce, co v diáři jsou, ale prosinec už určitě bude zase jinde a já budu o fous organizovanější.

Fakt obdivuju všechny, co mají diář jako umělecký dílo, deník, perfektní rozvrh, všechno najednou. No a tak jsem tu aspoň jako zástupce těch “normálních lidí”, co do diáře píšou narychlo, kdykoli je to potřeba, na koleni, při telefonování a tak. A díla prostě kreslim hlavně mimo :D.

zpět na přehled příspěvků
copyright © 2024 MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká | design by 
Greatex
bookchevron-downchevron-rightmenu-circlecross-circle
Hlídací pes Jakmile produkt naskladním, přijde vám e-mail. Stačí mi zanechat vaší e-mailovou adresu.