Midori: můj nový favorit.

MIDORI. Obtížné a těžce zapamatovatelné slovo, tedy alespoň pro mě. V Japonštině označuje zelenou barvu, barvu mladých listů nebo výhonků. Midori je i druh zápisníku, který mě naprosto okouzlil a sama jsem jej chtěla začít používat. A od touhy do něj zapisovat už byl jen malý krůček jej zkusit vyrobit… Principem je obal, nejčastěji bývá kožený, a ten je opatřen kloboukovými gumičkami, za které se rozevřené sešity zachytí...

MŮJ Midori se „tady u mě“ skládá ze čtyř částí:
- datovaný kapesní diář
- dva další zápisníky s čistými, tečkovanými nebo linkovanými stránkami podle vaší vlastní volby
- úžasný přebal z pratelného papíru, který mi na míru ušily holky z Kar.Ma Waspaper

Nechcete v midori malý kapesní diář? I to umím. Stačí si koupit malé zápisníky a obal na midori jednotlivě.

Přebal je perfektní! V případě kávové nehody nebo svačinového útoku v batohu lze pratelný papír bez problému otřít vlhkým hadříkem nebo namočit do vody. Je možné jej ručně prát v mýdlové vodě nebo dokonce prát v pračce na 30 stupňů. Důležité je nechat přebal volně uschnout, nesušit v sušičce, žehlit na nízký stupeň přes tenkou látku nebo plínku. Obal získá žádoucí patinu, která není kazem ani vadou.

Sešity, které máte společně s malým diářem vždy po ruce, poslouží třeba jako cestovní deník, kuchařka, deníček, skicák, zápisník do práce, studentský diář do školy… a když se propíšete až do samého konce? Není nic snazšího než si pořídit další sešit, vyměnit popsaný za prázdný a pokračovat v krasojízdě. Midori objednávejte v konfigurátoru.

zpět na přehled příspěvků
copyright © 2024 MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká | design by 
Greatex
bookchevron-downchevron-rightmenu-circlecross-circle
Hlídací pes Jakmile produkt naskladním, přijde vám e-mail. Stačí mi zanechat vaší e-mailovou adresu.