novinky: leden 2022

SAMOLEPKOVÉ PŘEDPLATNÉ

První velká novinka roku 2022: pravidelná dávka samolepek do tvého diáře! Už v roce 2021 jsem si moc přála takové samolepkové předplatné zařadit do nabídky, ale povedlo se to až teď. Jak to bude fungovat? Zatím si můžeš objednat balíček na tři měsíce dopředu, aktuálně na leden. únor a březen. Všechny samolepky jsou poctivě připravené a sestavené tak, aby byl tvůj diář přehlednější a barevnější. V balíčku najdeš třeba samolepky z dílny ilustrátorky Adély Níčové, se kterou jsem spojila své síly. Kromě toho vždy dostaneš názvy měsíců, různá hesla a ikonky a hlavně samolepky, které ti pomůžou splnit diářové výzvy pro každý měsíc. Víc se dočteš tady.


STOLNÍ KALENDÁŘ

Minimalistický stolní kalendář - už dlouho jsem ho měla v této podobě v hlavě. A když říkám dlouho, tak... skoro dva roky. Slovy klasika: "Přitom taková blbost!" Konečně jsem měl prostor svůj nápad dotáhnout a stolní kalendář je na světě. Je velký přesně jako můj. diář 2022 (takže poměrně malý, a tak nezabere fůru místa na pracovním stole). Má dvě části, které se otáčí samostatně: celé měsíce a pak samostatné týdny. Díky tomu budeš mít přehled o tom nejdůležitějším z celého měsíce i týdne zároveň. Víc fotek a popis kalendáře najdeš tady.


SÓJOVÁ SVÍČKA: MŮJ ČAS A VNITŘNÍ KLID

Podzimní a adventní sójové svíčky u vás měly veliký úspěch. Vyrábí je pro mě malá firma Kimmy Candles a když jsem podzimní a adventní vůně sestavovala, měla jsem mnohem více favoritů, než tyto dvě. Začátkem prosince, když u nás doma dohořela vůbně můj podzim, jsem se rozhodla pro výrobu svíčky, která bude relaxační a zároveň svěží. Meditační a zároveň jemná a hřejivá. A tak vznikla svíčka s příznačným názvem pro první týdny roku 2022: můj čas a vnitřní klid. Nabádá k tomu, abychom do nového roku nechvátali, ale vkročili s rozvahou. Abychom si dokázali najít pár minut sami pro sebe, třeba u jógy nebo jakékoliv jiné relaxace. A samozřejmě (pro nás "paliče") aby bylo co "pálit" při plánovaní a tvoření v diáři. Svíčku jsem ještě nestačila nafotit, ale už teď ji můžeš omrknout.

zpět na přehled příspěvků
copyright © 2024 MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká | design by 
Greatex
bookchevron-downchevron-rightmenu-circlecross-circle
Hlídací pes Jakmile produkt naskladním, přijde vám e-mail. Stačí mi zanechat vaší e-mailovou adresu.