Obchod na víkend

Vyrazit na prodejní trh a potkat se se svými zákazníky osobně - to mě lákalo vždycky. O dost míň mě těšila představa mačkat se s dalšími sto prodejci někde na náměstí nebo v hale, řídit se přísnými pravidly, mít k dispozici stoleček metr krát metr a ještě za to všechno docela dost zaplatit. A tak vznikl "Obchod na víkend..."


Když se mě moje sousedka Eliška alias Ela Akvarela zeptala, jestli někdy plánuju vyrazit na nějaké trhy, znala jsem odpověď. Ne. Mám malý dítě a dva psy, a můj manžel trávil víkendy v posledních šesti letech buď ve škole a nebo na zápasech, protože hraje americký fotbal. A taky mi vlastně nedává smysl jet na trhy, kde je hromada dalších prodejců a všichni tak nějak bojují o každého zákazníka a obsah jeho peněženky. Možná je to špatná úvaha, ale tak to vnímám a nechci dělat něco, co mi není příjemný...

Ale brouk už byl v hlavě. Jestli se nechci prezentovat na velké akci, ale zároveň se chci se zákazníkem potkat, chci mít vlastní pravidla, vlastní otvíračku, vlastní termín, musím tu prodejní akci vymyslet sama. Beru do ruky mobil, otevírám Whats App a píšu: "Eliško, tak mě napadlo,..." A dál už to vlastně asi znáte. Malou víkendovou prodejní akci s názvem Máme spolu OBCHOD NA VÍKEND jsme s Eliškou připravovaly přes půl roku. Přizvaly jsme čtyři další české značky, všechny založily ženy, mámy na mateřské, které svou práci zvládají zároveň s jedním, se dvěma nebo i se třemi dětmi zároveň, a to je vždycky hodně inspirativní. Vybraly jsme takové značky, aby si každý na trhu přišel na své. Abyste pořídili krásné a originální věci jak sami pro sebe, tak pro své blízké, pro rodinu a přátele, pro děti. Abyste v klidu, v pohodě a s předstihem vybrali nějaký ten vánoční dárek. Abyste sami sobě udělali něčím radost. A taky abyste mohli podpořit nás a naši tvorbu, protože uplynulý rok a půl pro nás a naše podnikání nebyl nic moc...

A tak budeme fakt moc rády, když se za námi zastavíte. Co všechno můžete o víkendu pořídit?

  • značka můj. - Diáře a plánovače, zápisníky, šanony, náplně do šanonů, samolepky, washi pásky, podzimní a zimní svíčky, linery a zvýrazňovače,... hostem na tomto stánku bude malá brněnská značka Kappky, od které si můžete pořídit látková pouzdra na tužky.
  • značka Ela Akvarela - Akvarelové skicáky všech možných velikostí a mušelínové dečky pro děti s vlastními autorskými motivy, Během léta Eliška založila značku Koti.cz s designovými bytovými doplňky a dekoracemi jako jsou podtácky na šperky, svícny, květináčky a podobně.
  • značka Lesito - Ručně šité textilní a didaktické hračky a dekorace pro děti, kreativní sady pro společné hry a povídání si rodičů s dětmi. Každá hračka je spojená s příběhem, s vyprávěním o zvířátkách, o skřítcích,... Novinkou bude i dětská knížka s příběhy z kouzelného lesa.
  • značka Maya Art - Ručně vyráběné originální šperky: náramky, náušnice, náhrdelníky a prsteny, to vše v barevně sladěných kolekcích, a macramé bytové dekorace. Jemné vánoční ozdoby.
  • značka KarMa Design - Originální produkty z pratelného papíru: batohy a tašky, peněženky, obaly na knížky a na očkovací průkazy, kosmetické taštičky a praktické obaly "na cokoliv," třeba na květináče. U Kar.My tentokrát výjimečně pořídíte obaly i s pokojovými květinami.
  • značka MatAdel Ceramic - Malé i velké originální keramické hrnky a hrníčky, bucláčky, kafáče, misky a vázy, podnosy a podtácky, paletky pro akvarelové barvy nebo pro korálkové tvoření.

ZÁVĚREM TO PODSTATNÉ: Navštívit nás můžete tento víkend, 23. - 24. října 2021, na adrese Vinohradská 23 v Praze v prostorách Slou Flou. V sobotu i v neděli se na vás budeme těšit od desáté hodiny dopolední, v sobotu chceme mít otevřeno do pěti, v neděli asi do čtyř, ale vše přizpůsobíme vašemu zájmu. Platba bude možná v hotovosti, QR kódem přímo ve vašem internetovém bankovnictví v mobilu (navedeme, ukážeme), případně budeme mít jeden platební terminál. Na platbu se informujte u každého prodejce zvlášť, prosím. Moc se na vás na všechny těšíme!

zpět na přehled příspěvků
copyright © 2024 MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká | design by 
Greatex
bookchevron-downchevron-rightmenu-circlecross-circle
Hlídací pes Jakmile produkt naskladním, přijde vám e-mail. Stačí mi zanechat vaší e-mailovou adresu.