Kapsa na zip na diář okrová

Kapsa na zip je z pratelného papíru, je ručně šitá, na přední straně je laserem vygravírované logo. Zapínání na zip. Je určena na váš diář, aby se vám při cestování v batohu nebo v tašce neumazal. Víme, jak to chodí... 😉 Kromě diáře se do něj vejde několik psacích potřeb a nějaké další drobnosti. Třeba pár aršíků se samolepkami. Pokud ji chcete používat i jinak, je perfektní třeba na nabíječku na mobil, sluchátka, kapesníčky a další drobnosti, které se vám nerozutečou v batohu, anebo třeba jako kosmetická taštička.

Můj tip: pastelky, akvarelové barvy a štětce, hadřík a malý akvarelový skicák, a cestovní sada na kresbu a malbu je hotová. Kapsa s postupem času a při častém používání lehce změkne, materiál se stane poddajnějším.

Orientační rozměry kapsy na diář: šířka 22 cm, výška 18 cm.
Aktuální dodací doba: cca 14 dní

370 

1 skladem

Popis

Materiál: pratelný papír. Je vyráběn v souladu s certifikátem FCS z celulózových vláken, z odpadového dřeva a latexu. Proces výroby splňuje principy ekologické produkce podle mezinárodních standardů GOTS (Global Organic Textile Standard).
Údržba při znečistění: otřít vlhkým hadříkem nebo namočit do vody, ručně prát v mýdlové vodě, nepoužívat bělící přípravky, nesušit v sušičce, žehlit na nízký stupeň (ideálně přes tenkou látku, plínku). Po vyprání materiál narovnejte do původního tvaru nebo nechte zmačkaný, vytvoříte si krásný pokrčený vzhled. Nechte nenásilně uschnout.
Foto je pouze ilustrativní. Jedná se o přírodní materiál, odstín barvy se může mírně lišit.

Mohlo by se vám také líbit

copyright © 2021 MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká | design by 
Greatex
arrow-circle-o-downbookchevron-downchevron-rightmenu-circlecross-circle