Kroužkový šanon A4 modrý

Kroužkový šanon je z pratelného papíru, je ručně šitý, na přední straně je laserem vygravírované logo. Má kovovou mechaniku se dvěma kroužky. Na vnitřní straně má kapsy na volné neproděravěné listy. Už žádný zmatek ve vašich dokumentech, smlouvách, fakturách. Papíry si utřídíte jak doma, tak i v práci. Vhodný na maturitní otázky nebo na zápisky z přednášek.

Můj tip: do pořadače se perfektně hodí trhací plánovač A4. Společně s prázdnými stránkami, které najdete v sekci "náplně do šanonu" tak vytvoříte super zápisník a plánovač do práce nebo do školy.
Můj tip č. 2: Šanon je měkký, nestojí, ale pokud do kapes uvnitř vložíte tvrdý karton, desky se zpevní.

Orientační rozměry šanonu A4+: šířka 25 cm, výška 31 cm, šířka hřbetu 4 cm.
Aktuální dodací doba: cca 14 dní

320 

Popis

Materiál: pratelný papír. Je vyráběn v souladu s certifikátem FCS z celulózových vláken, z odpadového dřeva a latexu. Proces výroby splňuje principy ekologické produkce podle mezinárodních standardů GOTS (Global Organic Textile Standard).
Údržba při znečistění: otřít vlhkým hadříkem nebo namočit do vody, ručně prát v mýdlové vodě, nepoužívat bělící přípravky, nesušit v sušičce, žehlit na nízký stupeň (ideálně přes tenkou látku, plínku). Po vyprání materiál narovnejte do původního tvaru nebo nechte zmačkaný, vytvoříte si krásný pokrčený vzhled. Nechte nenásilně uschnout.
Foto je pouze ilustrativní. Jedná se o přírodní materiál, odstín barvy se může mírně lišit.

Mohlo by se vám také líbit

copyright © 2021 MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká | design by 
Greatex
arrow-circle-o-downbookchevron-downchevron-rightmenu-circlecross-circle