Asistovaný nákup: Diář 2022

Jsi nerozhodný typ. Diář vybíráš celé týdny a z barevných možností máš pěkně zamotanou hlavu. Možná by ti pomohl "asistovaný online nákup." Až nastane čas, zavoláme si, a já ti na videu ukážu všechny produkty a možnosti a to včetně potištěných diářů a limitek. Klidně vyzkoušíme všechny barevné doplňky a společně vybereme tu nejlepší kombinaci barev tak, ať je tvůj diář ten nejlepší na světě! Tvůj unikátní kousek ti pak vystavím na e-shopu a pošlu ti ho i s vlastnoručním věnováním. 

Doručení odměny: V září, jakmile spustím e-shop, ozvu se a přes e-mail domluvíme termín videohovoru.


Víte, co je to crowdfunding? Jedná se o způsob financování, při kterém větší počet jednotlivců přispívá menším obnosem k cílové částce požadované pro realizaci předmětu financování. V ceně online nákupu je asistovaný výběr, diář jako takový si pak koupíš samostatně. Kromě mého času při asistenci je v ceně zahrnuta právě částka na podporu mé dílny.  Jedná se zhruba o 200 Kč. D Ě K U J I. 


 Cena: 350 Kč

 

350 

Není skladem

Zakliknutím se přihlásíte k odběru novinek a získáte tak pravidelný přísun informací třeba o slevových akcích nebo o novém zboží
Copyright © 2021 MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká
design by 
Greatex
userclosearrow-circle-o-downfacebookellipsis-vinstagramshopping-bagbook