Můj diář

Diář pro vás může být něčím výjimečnějším...

tvořený s láskou
nízkonákladový
recyklovaný papír
vyroben v česku

Můj velký diář

Kompletně datovaný český diář. Lehce motivační, velmi praktický. Neobsahuje plast, je ručně vázán z voňavého, zašedlého recyklovaného papíru o vyšší gramáži. Co kus, to originál, a tak si každý může zvolit svou oblíbenou barvenou kombinaci. 
Rozměry: šířka 15,5 cm, výška 20,5 cm. Mrkni dovnitř.
MÁME VYPRODÁNO

Můj midori

Kapesní diář a dva další zápisníčky v praktickém kabátku
z pratelného papíru: to je moje letošní nová láska Midori.
Malý diář je kompletně datovaný, u dalších dvou zápisníků je
na výběr mezi tečkovanými, linkovanými nebo čistými listy.
Rozměry: šířka 13 cm, výška 22,5 cm. Mrkni dovnitř.
MÁME VYPRODÁNO
 • Nikdy bych nečekala, že mě diář takhle polapí. Sice s ním nejsem tak často, jak by se mi líbilo, 
  ale každé otevření je prostě radost. Je to taková krásná bytost. Děkuju!

  Katka
 • Z diáře jsem nadšený, dostal jsem ho k Vánocům! Asi po 15 letech jsem se vrátil z e-diáře na papír a je to úžasné!
  Líbí se mi "celkový umělecký dojem" tj. zpracování, možností personalizace pomocí volby barev při objednání diáře
  a také hodně volnosti, kterou poskytuje: volné strany (na poznámky a čmrkání) a dny bez hodin(!) - můžu si pole využít, jak chci.
   Přeji hodně úspěchů a radosti! Příští rok zas :-) 

  Zdeněk K.
 • Asi jediné, co by se mi občas hodilo, jsou lunární znamení, která ovlivňují jednotlivé dny, ale chápu, že to je hodně práce a už tak diář obsahuje velkou spoustu užitečných informací. A pokud se můžu přimluvit, pokud ještě bude nějaký příští rok, moc ráda bych ho strávila opět s vaším diářem. Je to pro mě sice větší částka, ale je to fakt krásná věc a jsem upřímně překvapená, že pro mě něco jako “obyčejný” diář má najednou takovou hodnotu. Je prostě jako parťák, ještě jsem to nezažila :-) Díky, 
  Lucie

novinky

Můj je součástí Pokladů v Ababu.

Prodejní akce v Ababu, která byla v plánu první listopadový týden, bude nakonec ONLINE - sociální sítě a Jitka s […]

Nový web.

Bylo na čase! Původní webové stránky neplnily svou funkci tak, jak bych si představovala, a tak jsem webu pořídila nový […]

Redesign loga.

Ke třetím narozeninám jsem diáři a celému projektu nadělila nové logo. Minimalistické, nadčasové, zapamatovatelné. Prostě můj a tečka. Vždy, když […]

Za jak dlouho mi diář přijde?                         

Diář, vytvořený na míru v konfigurátoru, bych ráda doručila do vašich rukou nejpozději do 5 týdnů od zaplacení vaší objednávky. Nějakou dobu zabere jej svázat, zatížený pak schne, a po vyzvednutí diářů z dílny každý kousek pečlivě kontroluji, balím, a až poté odesílám.

Proč trvá výroba velkého diáře tak dlouho?

Od vaší zrealizované a zaplacené objednávky čeká váš budoucí diář dlouhá cesta: objednávku nejdříve překontroluji a v případě nutnosti se s vámi spojím. Pokud je vše v pořádku, odešlu objednávku do dílny, kde se diáře vyrábí. Samotná výroba vašeho diáře včetně schnutí trvá zhruba týden, poté si pro diář jedu do dílny osobně. Nejezdím každý den, ale zhruba jednou týdně, abych s sebou domů odvezla co nejvíce kusů. Ty potom jeden po druhém kontroluji, kompletuji objednávku a balím. Diář odesílám co nejdříve to jen jde.

Můžete sloučit dvě objednávky do jedné?    

Objednali jste si diář, který je ještě ve výrobě, chcete si přikoupit další produkty, ale nechcete platit dvakrát poštovné. Objednávky sloučit můžeme, ale ještě než začnete objednávat, napište mi email s číslem první objednávky, ověřím, že ještě nebyla odeslána a navedu vás, jak postupovat dál. 

Proč jsou diáře tak drahé?                             

Papír je láska a ten recyklovaný má navíc i duši... Poctivá ruční práce několika lidí, kteří každý jednotlivý diář vyrábí, z něj dělá opravdu výjimečného pomocníka na celý rok. Tohle není jen diář. Je to investice do sebe sama. Ani při každodenním používání se vám jeho vazba nerozpadne a použitý papír nepropije liner, inkoustové pero ani akvarelovou malbu. Originální rozvržení, které nikde jinde nenajdete, je zdokonalováno každý rok na základě zpětné vazby mých zákazníků, ze kterých se pomalu stávají mí přátelé.

Jak vypadá velký diář uvnitř?                      

V konfigurátoru pod hlavní fotkou najdete malou galerii, kde je diář uvnitř vyfocen. Na instagramu ve výběrech je celá "videoprohlídka" jak velkého, tak i malého diáře. Velký diář jsem také detailně popsala v článku, který si můžete přečíst tady.

Jak vypadá malý diář uvnitř?                      

Byl vytvořen pro ty, kteří se neradi příliš zatěžují velkými věcmi, velkými plány, velkými diáři,... Je skladný, minimalistický a usnadní vám život. V konfigurátoru pod hlavní fotkou najdete malou galerii, kde je malý diář uvnitř vyfocen. Na instagramu ve výběrech je celá "videoprohlídka" jak velkého, tak i malého diáře. Malý diář jsem také detailně popsala v článku, který si můžete přečíst tady

Jak vypadá Midori zápisník uvnitř?           

Midori se skládá ze čtyř částí: malý kapesní diář, první malý zápisník, druhý malý zápisník a přebal z pratelného papíru. U malého kapesního diáře si zákazník vybírá barvu měkkých desek a gumičku přes diářek. Stejnou barvu desek pak budou mít i dva zbývající sešity. U nich si zákazník vybírá lineaturu - tzn. jestli sešit bude tečkovaný, linkovaný nebo čistý. Nakonec si zákazník vybírá barvu pratelného přebalu ze čtyř možných: žlutá, mátová, růžová a černá. Midori jsem detailně nafotila a popsala v článku, který si můžete přečíst tady. 

Zajímá vás něco? Napište mi...                    

...

F & Q

ambasadoři

insta

[instagram-feed]

gram

blog

Jak vybrat diář na příští rok?

...průvodce výběrem ještě ladíme ∼ stavte se za pár dní ♡

Vánoce 2023

...je září, to teplé a slunné září, které jistě máte v živé paměti, a já sedím nad plánem na Vánoce […]

Kalendář akcí: 2023

Letos už proběhlo: Čeká nás:

Jak si připravit můj.diář na nový rok?

Už máš za sebou první chvíle s novým diářem? Já si čas na jeho přípravu najdu každoročně právě mezi svátky. […]

mí oblíbení

kontakt

můj diář
Tereza Boucká
IČO: 01294601
Oblouková 582
Vrané nad Vltavou
Napište mi


  copyright © 2024 MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká | design by 
  Greatex
  bookchevron-downchevron-rightmenu-circlecross-circle
  Hlídací pes Jakmile produkt naskladním, přijde vám e-mail. Stačí mi zanechat vaší e-mailovou adresu.