Jak to bylo na začátku?

Tereza

Působila jsem v PR a v marketingu v klasické PR agentuře, teď už si nějakou dobu naplno užívám dovolené - té mateřské, samozřejmě. Na pozici produkční, grafičky a markeťačky pomáhám u českého týmu amerického fotbalu Prague Lions. Nejvíce odpočívám v přírodě, nejraději ze všeho doma
v Jeseníkách, se svými dvěma maďarskými vizslami a hlavně bez mobilu. Miluju podzim, sychravé počasí, adventní čas a Vánoce, na které jsem se narodila, stejně, jako před rokem naše milovaná dcerka. Pokud to čas dovolí, společně s manželem rozšiřuji své obzory díky cestování po světě. Zastávám filozofii “míň věcí, víc zážitků.”

Bára

Do diáře pro rok 2019 přispěla svými autorskými texty. Pracuje jako manažerka v nadnárodní korporaci, věnuje se vzdělávání dospělých, osobnímu rozvoji a meditaci. Už několik let se realizuje jako lektorka jógy, vyučuje Hathajogu, Slow Flow, Vinyasu a Yoga Nidru v Bajajóga. Tuto hlubokou jogínskou meditaci studovala u Amrit Yoga institute s Kamini Desai, jako zatím jediná v ČR získala certifikát I am Yoga Nidra (I. a II. stupeň). Podporuje útulek pro pejsky v Brně.

DIÁŘ 2020: Práce s diářem v průběhu roku 2019 mě opravdu nadchla a byl mi tak velkým a spolehlivým pomocníkem, že jsem v jeho tvorbě chtěla dál pokračovat. Bylo to zvláštní, protože se sotva rozběhl rok 2019 a já už jsem začala připravovat data pro další rok, shromažďovala jsem zpětnou vazbu od okolí a týdny jsem přemýšlela, jak celý diář zevnitř i zvenčí ještě vylepšit, kde přidat, kde ubrat… Obrazně řečeno – z novorozeněte se tak právě stalo batole, možná dokonce předškolák.

DIÁŘ 2021: Můj diář se pro mě stává nenahraditelným společníkem, a to i přesto, že jsem na mateřské dovolené. Touha se zlepšovat mě přivádí až na konzultaci o značce k Jitce do ABABU, ta mi otevírá oči v mnoha ohledech a já sama jsem znovu nacházím nadšení pro můj malý projekt. Sice bylo všechno chvíli vzhůru nohama, ale nelituji!

zpět na přehled příspěvků
Zakliknutím se přihlásíte k odběru novinek a získáte tak pravidelný přísun informací třeba o slevových akcích nebo o novém zboží
Copyright ©  MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká
design by 
Greatex
userclosearrow-circle-o-downfacebookellipsis-vinstagramshopping-bagbook