moje červnová výzva: lelky

Přiznej se - proletěly ti první měsíce roku mezi prsty stejně, jako mně?

Je, myslím, víc než jasné, že měsíční diářové výzvy na letošní rok jsem psala na jaře 2021, než šel diář 2022 do výroby. Jako bych tušila, že budu i já sama chtít za rok v červnu zpomalit, zvolnit. Dovolit si nedělat nic. Alespoň někdy, trošku, maličko. Protože prvních pět měsíců tohoto roku je ta-tam a já jsem se pomalu ani nenadechla...


Tak schválně, umíš to? Umíš si jen tak sednout a nedělat nic? Já ne, ale pracuju na tom. Protože nedělat chvilku nic znamená třeba umět být "tady a teď." A být tady a teď = užívat si každý moment. Zavřít počítač, odložit telefon a hrát si s dětmi. Dovolit si využít volnou chvilku k lenošení, ke čtení, ke koukání "do blba." Červnová výzva se může zdát lehká. Jaká bude ale realita? Zapoj se a ukaž mi, jak chytáš lelky ty?


Tvůj diář není jen sešit na úkoly. Každý měsíc mám pro tebe připravenou malou výzvu. Už pět z nich máme za sebou. Zúčastníš-li se v tomto roce výzvy alespoň 9x z celkových 12, máš šanci vyhrát samolepkové předplatné na celý rok 2023. Losovat budu tři výherce. Podmínky účasti:

  • tvůj příspěvek s fotkou toho, jak chytáš lelky, přidej na instagram formou příspěvku kdykoliv v průběhu června až do neděle 3. července,
  • na fotce označ @mujdiar a přidej hashtag #mujatecka, jedině tak tě totiž najdu (tvůj instagramový účet musí být veřejný).
zpět na přehled příspěvků
copyright © 2024 MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká | design by 
Greatex
bookchevron-downchevron-rightmenu-circlecross-circle
Hlídací pes Jakmile produkt naskladním, přijde vám e-mail. Stačí mi zanechat vaší e-mailovou adresu.