Průvodce výběrem diáře na rok 2023

Už je to tady... vybíráš si svůj můj.diář na rok 2023. Ať už značku můj. sleduješ nějaký ten pátek, anebo jsi nováček, přečti si pár vět o tom, jak si svůj vysněný diář vybereš, sestavíš, a co všechno je vlastně možné si u každého diáře vybrat. Jdeme na to!


můj.diář 2023 alias velký diář

  1. KROK: BARVA PLÁTNA. Barva plátna je první věc, kterou si v konfigurátoru vybíráš. Na výběr máš ze 7 jednobarevných potahů: modrý, červený, vřesový, okrový, čokoládový, béžový režný a černý.
  2. KROK: GUMIČKA PŘES DIÁŘ. Gumička udrží tvůj diář zavřený v tašce nebo v batohu a nehrozí tak zmačkání diářových stránek. U gumiček jsem se letos trošku rozšoupla, na výběr máš z celkem 18 barev. Fíha!
  3. KROK: ŠTÍTEK S LOGEM. Miluju pratelný papír a tak jsem se rozhodla logo umístit rovnou na něj. A aby to nebyla nuda, tak štítek z pratelného papíru mám hned v 10 barvách, ze kterých si můžeš vybrat.
1. krok: Plátno tvého nového diáře. Zleva: modrá, červená, vřesová, okrová, čokoládová, béžová a černá.

můj.diář 2023: "limitka"

Limitka je pracovní název pro diář, který má potah s potiskem, a vyrábí se v limitovaném počtu několika kusů. Každý rok oslovím české ilustrátorky, malířky, kreslířky, aby pro mě navrhly potisk na můj.diář. Nechávám jim volnou ruku, respektuju jejich autorskou tvorbu a nesnažím se nijak do ní zasahovat. Samotné autorky pak samy doladí detaily na limitkách, například barvu gumiček a letos i štítků. Limitky jsou dražší. Kromě výroby diáře se k jeho prodejní ceně připočítává potisk plátna a honorář pro autorky. Pokud tvé srdce zatoužilo po diáři s potiskem, budeš jedna z třiceti, který takový kus bude mít.

Autorské motivy pro můj.diář 2023 navrhly tyto úžasné umělkyně:

  • Bára z Nikolajky alias Barbora Sika,
  • Adéla Chmelařová alias A.Ch.Watercolor,
  • Magda Němcová alias Divoká tužka,
  • Eliška Straková alias Malovanej svět.

můj.midori nebo jedna jeho část: kapesní diář

Původně japonský styl zápisníků zvaný Midori je "tady u mě" tvořen ze čtyř částí:

  • OBAL Z PRATELNÉHO PAPÍRU: V prvním kroku si vyberte obal na midori z celkem deseti barev.
  • KAPESNÍ DIÁŘ: V dalším kroku si vybíráte, jakou barvu papírových desek bude mít kapesní diář a dva další zápisníky.
  • PRVNÍ A DRUHÝ MALÝ ZÁPISNÍK: U zápisníků si vybíráte lineaturu, tzn. to, jestli bude zápisník linkovaný, tečkovaný, čtverečkovaný a nebo bude mít čisté stránky. Linkovaný, tečkovaný a čtverečkovaný zápisník mají číslované stránky. Barva desek zápisníků bude stejná, jako u malého diáře.
zpět na přehled příspěvků
copyright © 2024 MŮJ DIÁŘ Tereza Boucká | design by 
Greatex
bookchevron-downchevron-rightmenu-circlecross-circle
Hlídací pes Jakmile produkt naskladním, přijde vám e-mail. Stačí mi zanechat vaší e-mailovou adresu.